VakıfBank TradeOnline

Finansal Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.1 MB
  • Version 2.1.2
  • Dil Türkçe
  • Firma VakıfBank
VakıfBank TradeOnline, borsayı takip altında tutmanız amacıyla geliştirilmiş kaliteli bir mobil uygulamadır.

Vakıfbank ailesinin bir üyesiyseniz VakıfBank TradeOnline mobil uygulaması ile borsayı yakından takip ederek yatım işlemlerinizi mobil cihazınızdan kolaylıkla halledebilirsiniz. VakıfBank TradeOnline'ı kullanmak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indirin. Vakıfbank mobilden alışık olduğunuz arayüz ile karşılaşacaksınız. Fakat uygulamaya giriş yapmadan önce TradeOnline üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekiyor. 

TradeOnline uygulamasında hesap oluşturmak için kullanıcı adı ve şifrenizi İnternet ve mobil bankacılığı kullanarak belirleyebilirsiniz. Uygulamanın al sat seçeneğinden kendi sayfanıza bağlanarak hisse senedi ve VİOP işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca günlük işlemler menüsünden yapmış olduğunuz işlemlerinizi kolayca takip ederek her hangi bir hatanın önüne geçebilirsiniz. 

Uygulamanın saydam menüsünden, pay senedi, endeks veya VİOP sözleşmesi üzerine tıkladığınızda grafiksel gösterim, son fiyat, alış satış fiyatları, derinlik, hacim bilgileri, kademe analizi vb. borsa verilerini inceleyebilirsiniz. Bunların yanı sıra kendinize özel sayfa oluşturarak istediğiniz hisse senetlerine, endekslere ve diğer menkul kıymetlere ait verileri takip edebilir, uyarı özelliği ile istenilen menkul kıymete ait haberler ve fiyat değişikliklerinde uygulamanın sizi haberdar etmesini sağlayabilirsiniz.

Borsaya yatırım yaparak paranızı katlamayı düşünüyorsanız ve aynı zamanda Vakıfbank ailesinin üyesiyseniz sizde VakıfBank TradeOnline mobil uygulamasını tercih edin. Geniş analiz sistemi sayesinde sizleri doğru bilgiler ışığında aydınlatacaktır. 

 

 

 

VakıfBank TradeOnline indir
DİĞER SÜRÜMLER